Sněhová královna začala čarovat

Premiéra Desná

Prvomájové odpoledne se sál kulturního domu Sklář zaplnil do poslední židličky. Po dlouhém a náročném zkoušení jsme našim divákům konečně představili naše nové představení, pohádku SNĚHOVÁ KRÁLOVNA.

Někteří z herců stáli na jevišti vůbec poprvé v životě, s trémou se však popasovali výborně a premiéra se povedla na výbornou.

Po skončení přestavení jsme se s našimi nejbližšími sešli v klubu. Společně jsme vše oslavili, připili na další úspěšné reprízy, pochutnali si na skvělém dortu od šikovných pekařů Ládi a Pavla, a s kytarou si zazpívali několik písniček.


Představení Harrachov

První repríza pohádky Sněhová královna se odehrála 7. června v blízkém Harrachově. Hráli jsme v pro nás již dobře známém prostředí. V harrachovském kině jsme se několikrát setkali již v průběhu zkoušení pohádky, abychom si „ošlapali“ i jiné jeviště.

Na představení přišlo mnoho malých diváků s rodiči a na konci odměnili herce dlouhým potleskem.


Představení Jablonec nad Nisou

Ještě před začátkem prázdnin jsme pohádku zahráli v Městském divadle v Jablonci nad Nisou. Šestnáctý červen byl opravdu horký den, všem divákům tudíž přišlo vhod ochlazení od vloček Sněhové královny.

Herci si vyzkoušeli, jaké je to hrát na opravdu rozlehlém jevišti ve velkém divadle. Byl to zážitek pro všechny.

Další představení?

Pohádku Sněhová královna můžeme zahrát i u vás! Ozvěte se a určitě se domluvíme